budownictwo prefabrykowane

Technologia szkieletowa od dziesiątek lat wykorzystywana i sprawdzana jest w wymagających warunkach skandynawskich.

Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie, które przywieźliśmy od naszych sąsiadów pozwala nam kompleksowo realizować projekty o najwyższym stopniu trudności.

Jak podkreślają eksperci, domy w technologii szkieletu drewnianego to domy ekologiczne, zdrowe oraz wysoce ekonomiczne. Efektem zastosowaniu odpowiedniej izolacji ścian (typowej dla tej technologii ) oraz rekuperacji jest zyskanie doskonałej izolacji termicznej, optymalnej wilgotności powietrza ( wpływającej na zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery) a tym samym gwarancji uzyskania unikalnego, zdrowego mikroklimatu.

Właściwie wykonany oraz postawiony dom w technologii szkieletowej w znacznym stopniu minimalizuje zużycie energii co w bezpośrednim przełożeniu wpływa na jego energooszczędność a tym samym tanią eksploatację.

Jedną z podstawowych zalet tej technologii jest ogromna swoboda aranżacji wszystkich elementów składowych projektu, min kształtu bryły, wyglądu elewacji, aranżacji wnętrza co w połączeniu z dokładną analizą potrzeb Klienta, doradztwem w kwestiach technicznych oraz dbałością o każdy szczegół na poszczególnych etapach budowy pozwoli nam z sukcesem zrealizować wizje naszych Klientów.

Dodatkowym ( często decydującym ) atutem wyboru technologii szkieletowej jest szybkie tempo budowy oraz koszt inwestycji, zredukowany do około 30 % względem technologii murowanej.

Wierzymy, że ekologiczny i komfortowy dom okaże się najlepszym z możliwych wyborów, a My potrzebujemy jedynie trzech miesięcy na jego wybudowanie.

budownictwo modułowe

dowiedz się więcej

nasze technologie

dowiedz się więcej

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

Zapraszamy do kontaktu:

info@rasohouse.com
+48 791 498 737

zobacz też