bungalow Hilke

Nowoczesny mikroapartament, w którym udało się stworzyć funkcjonalną kuchnię, łazienkę, strefę wypoczynkową oraz sypialnia wyposażona w podwójne łóżko

Dom Hilke to nowoczesny mikroapartament, w którym udało się stworzyć funkcjonalną kuchnię, łazienkę, strefę wypoczynkową oraz sypialnia wyposażona w podwójne łóżko. Wszystko po to aby pozornie małą przestrzeń w pełni wykorzystać do zaspokojenia wszystkich potrzeb mieszkańców. Architektoniczną wartość projektu podkreśla przemyślane wnętrze oparte na prostocie i otwartych przestrzeniach.

Powierzchnia użytkowa     30.66 m2

salon z aneksem kuchennym     17.75 m2
sypialnia     6.11 m2
łazienka     3.76 m2
pokój gospodarczy     3.04 m2

taras (nieliczony do pow. domu)     20 m2

Kopułowy charakter Hilke sprawia, że konstrukcja jest niebywale odporna na silne powiewy wiatru, jak również inne zjawiska atmosferyczne występujące na obszarze środkowoeuropejskim.

Ten niezwykle estetyczny i nieco egzotyczny projekt wyróżnia się na tle projektów tradycyjnych tanim szkieletem, a tym samym niskim kosztem budowy. Co więcej, jest energooszczędny i niezwykle tani w utrzymaniu, co w połączeniu z innowacyjnym charakterem bryły sprawia, iż nie sposób przejść obok niego obojętnie.

zobacz też